top of page

Ako to u nás chodí: 

Zaregistruj sa

Svojou registráciou sa zaraďuješ do našej databázy, kde sú pre teba k dispozícii všetky aktuálne ponuky práce. V prípade, že ti vybraná pozícia nebude vyhovovať, vieme ju zmeniť za inú, čo ti v budúcnosti zvýši šancu na oslovenie pri ďalších ponukách práce. Prosím, neprikrášľuj svoje zručnosti a schopnosti a napíš nám o sebe objektívne a pravdivé informácie. Čo neovládaš ťa vieme na mnohých pozíciách naučiť. 

2.png

Spätná väzba

Po tvojej registrácii prichádza na rad naša spätná väzba, ktorú uskutočňujeme spravidla v priebehu 24 hodín. Kandidátov na ďalší pohovor vyberáme na základe kritérií, ktoré nám zadáva klient, u ktorého sa o pracovnú pozíciu uchádzaš. Najvýraznejším atribútom pre úspešný postup sú pracovné skúsenosti, ktoré za sebou už máš, ale aj spôsob komunikácie a chuť pracovať. 
 

Pravidlo Mamutu

Vždy sa snažíme opísať pracovnú ponuku tak, aby si mal všetky potrebné informácie, či ti ponúkaná pracovná pozícia vyhovuje po všetkých stránkach. Zvyšné informácie, benefity a dôkladný popis miezd a odmien ti radi doplníme dodatočne pri osobnom alebo telefonickom pohovore. 

3.png
Dizajn bez názvu (3).png
4.png

Kedy ťa oslovíme?

Prvé kolo pohovoru prebieha osobne alebo telefonicky s našim personalistom, po ktorom nasleduje druhé kolo priamo u klienta. Keďže počet záujemcov spravidla výrazne prevyšuje počet voľných pracovných miest u klienta, získať pracovnú pozíciu z kapacitných dôvodov nemôžu všetci. Tu sa vraciame k prvému bodu - k registrácii - ak ťa máme v našej databáze a ty si sa nerozhodol inak, určite ťa budeme informovať o podobných pracovných ponukách a jedným neúspešným pohovorom sa možnosť zamestnať sa u nás nekončí. 

Zamestnanie

bottom of page